ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۵ , تیر, ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۱:۴۰
کد مطلب : 12894

آیا در شرکت سیمان خوزستان قحط الرجال است که دردانه های سفارشی آقایان معاون می شود؟!

آیا در شرکت سیمان خوزستان قحط الرجال است که دردانه های سفارشی آقایان معاون می شود؟! شرکت سیمان خوزستان در […]

آیا در شرکت سیمان خوزستان قحط الرجال است که دردانه های سفارشی آقایان معاون می شود؟!

شرکت سیمان خوزستان در حوزه پیرامونی شهرهای هفتکل و رامهرمز با حجم و تولید استراتژیک،سالهاست که در مهلکه یک جنگ زرگری قرار گرفته است. در برخی موارد روال بر این بوده که در پس برخی انتصابهای مهم ، یک دعوای ساختگی و با طراحی خاص صورت می گرفته و ذی نفوذان جابجایی های مدنظر را انجام می داده اند.سیاست غلط “تفرقه بینداز و حکومت کن” و همچنین “لابی گری های غیرمتعارف” خط مشی برخی مدیران نالایق در سطوح مختلف این شرکت صنعتی بوده و هم اینک نیز شده است.
بهرحال در مقطع کنونی و بر طبق تماس و اعتراض پرسنل سیمان خوزستان و پیگیری برخی خبرنگاران محلی( در مورد صحت و سقم مطلب تقریبا اطلاع دقیق حاصل شده)،متاسفانه در غفلت مسئولان شهری و با سفارش یک ذی نفوذ، قرار است فردی غیر بومی بعنوان معاون مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان منصوب گردد.
گفته می شود که این دردانه جوان اخراجی از صنایع پتروشیمی که اهل یکی از شهرهای غیرپیرامونی سیمان است ،در شرایطی به این جایگاه ارتقاء نجومی یافته، که اصولاً چنین جایگاهی تا پیش از این در شرکت سیمان خوزستان وجود خارجی نداشته و از سوی دیگر تحصیلات این فرد با این منصب در کمال تعجب مرتبط نمی باشد!
براستی انتظار می رود مراجع ناظر و ذی صلاح پیگیر این موضوع مهم باشند؛ درحالیکه صدها نفر از تحصیلکردگان دانشگاهی منطقه در خیل بیکاران ناامیدانه شب و روز می گذرانند حاصل سیاست بازی ، زد و بند و هزینه بالای حقوق و دکوراسیون قریب ۱۰۰میلیون تومانی این اتاقهای مجلل!! از جیب چه کسانی پرداخت میشود؟!
سازمانی که صدها جوان بومی را سالهاست در پیچ و خم ردیف استخدامی و مجوز بالاسری معطل نموده است چگونه به نورچشمی ها که میرسد اینچنین از در دست و دل بازی برون می آید؟!!
چه قفل ناگشوده ای در این حیطه کارکردی شرکت وجود دارد که باید با ورود سوگلی ها بی تجربه و غیرمتخصص حل شود؟!
روی سخن در پایان با نماینده محترم مجلس در حوزه انتخابیه است:

  • تا کی باید با نفوذ و سفارش از بستر اختلافات در شرکت سیمان سوء استفاده شود و حقوق شاغلین در کارخانه پایمال گردد؟
  • آیا وقت آن نرسیده است که دخالت عدالتخواهانه و خیرخواهانه در این مورد به صورت عاجل صورت پذیرد؟
    آنچه بیان شد تنها و تنها خواسته پرسنل کارخانه سیمان بود که در گفتگو با برخی از خبرنگاران محلی و همچنین این پایگاه خبری بیان شد و پایگاه خبری “اهوازخبر” تا حصول نتیجه این مسئله را در دست پیگیری قرار می دهد.