ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۸ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۱:۴۱
کد مطلب : 12956
نماینده مردم اهواز،کارون،باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی:

آب‌رسانی در کل استان به ویژه غیزانیه را تا زمانی که به رضایتمندی نسبی مردم دست پیدا کنیم،پیگیری می کنیم/مطالبه مردم غیزانیه مشاهده آب کمی و کیفی در لوله‌های آب‌رسانی خانگی است

به گزارش پایگاه “اهوازخبر”، نماینده مردم اهواز، کارون،باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: روستاهای خوزستان با آب کم‌فشار […]

به گزارش پایگاه “اهوازخبر”، نماینده مردم اهواز، کارون،باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: روستاهای خوزستان با آب کم‌فشار مواجه هستند و تا حل این مشکل نمایندگان پیگیری‌های خود را ادامه می دهند.

دکتر سید کریم حسینی در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز سوم آب‌رسانی به روستاهای بخش غیزانیه اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ضمن تشکر از تلاش‌های تمامی دست اندرکارانی که امروز شاهد کلنگ زنی سومین فاز پروژه آب‌رسانی به غیزانیه هستیم ولی مردم منطقه غیزانیه مطالبه‌ای که دارند این هست که باید آب کمی و کیفی را در لوله‌های آب‌رسانی خانگی مشاهده کنیم.

وی افزود: اشاره‌ای که مردم به نمایندگان دارند این است که در خیلی از روستاها متأسفانه با آب کم‌فشار مواجه هستند و همچنین ساعاتی که آب‌رسانی می‌شود بسیار کم است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آب‌رسانی باید به شکل کامل و حداقل در ساعاتی که آب‌رسانی می‌شود با فشار مناسب و مطلوبی باشد چرا که این موضوعات دغدغه مردم هستند که مسئولان باید آن را رفع کنند.

دکتر حسینی در ادامه بیان کرد: زمانی می‌توانیم اعلام کنیم که در زمینه به مردم خدمت‌رسانی کردیم که آنها از رضایتمندی نسبی داشته باشند.

ایشان در پایان عنوان کرد: آب‌رسانی در کل استان به ویژه غیزانیه را پیگیری می‌کنیم و تا زمانی که به رضایتمندی نسبی مردم در این زمینه دست پیدا کنیم، این پیگیری‌ها تداوم دارد.

مهر

  1. سعید گفت:

    درود بر سید کریم حسینی…نماینده پیگیر و پرتلاش استان